Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy vegyem rá hogy nézzen...

Hogy vegyem rá hogy nézzen valami munkát?

Figyelt kérdés

Sziasztok,apámat kirugták a munkahelyéről lassan 1 hónapja.

Azóta itthon van és még a fáradtságot se veszi hogy munkát keressen.

Anyám vállal már be hétvégente munkát a főàllàsa mellett, olyan hétvégi munkáról van szó ahova apám is simán elmehetne.

Nem azon van hogy jobb legyen minden, minél előbb munkát találjon,meg se erőltetni magát.

Én jelenleg dolgozom és segítek is ahogy tudok,de nekem is számlàim és egyéb kiadàsaim vannak.

Mikor szóltam neki hogy nem szeretnél valami munkát keresni,még nekem állt hogy mi az hogy őt mindenki küldi dolgozni.

Komolyan egy felnőtt, életerős,egészséges ember hogy ejthet ki ilyet a száján?

Holott simán tudnék neki munkát szerezni,ismerősök által is (mivel szakember) és szarik az egészbe hallani se akar róla ,lassan már anyám fogja eltartani.

A főnöke is elég sokáig tűrt neki, mivel mindig veszekedtek illetve azt hitte állandóan hogy ő ott valami kisfőnök,közben ugyan olyan melós volt mint a többi.



ma 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Igazi életművész apád, nekem igazán szimpatikus.
ma 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolom kapja a munkanélkülit nem?

Valószínű szeretne pihenni 1-2 hónapot, aztán nekiall keresni.

ma 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!