Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol keressem a munkákat? Hogy...

Hol keressem a munkákat? Hogy lehet, hogy minden helyen diákok dolgoznak de én még hírét se hallottam a meghirdetett állásoknak?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok Debrecenben. Szeretnék dolgozni péntek, szombat, vasárnap, de egyszerűen nem találok munkát. Iskola szövetkezeten keresztül wolt futár lennék, de mellé szeretnék valami jobbat, többet fizetőt, fixet.

Wolt futárkodni csak órák között, délutánonként ha van kedvem akkor szeretnék. Köszönöm a "mikor fogsz tanulni?" válaszokat, megoldom.



ma 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy helyi meló-diák vagy hasonló irodát.
ma 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te ilyen életképtelen fajta vagy, de ne izgulj, rengeteg vagytok, jól eltudsz majd vegyülni a munkanélküli hivatalban amíg a segélyért álltok sorba.
ma 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!