Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi 1 milliót keresni kezdő...

Havi 1 milliót keresni kezdő fodrászként?

Figyelt kérdés

Mennyit lehet keresni fodrászként a fővárosban?

Létezhet, hogy ma Magyarországon egy kezdő fodrász megkeres havi egy millió forintot? Úgy, hogy ez már az adózott jövedelme?

Egy ismerősöm váltig állítja. Hozzáteszem nem saját szalonja van, hanem egyéni vállalkozóként dolgozik egy franchise fodrászatban.


Nincs okom kételkedni a szavahihetőségében, de nekem teljesen mások a tapasztalataim a szépségipari dolgozók béréével, jövedelmével kapcsolatban.


ma 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesseggel kizart.
ma 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

cirka 1 óra a hajvágás, de tegyük fel 30 perc alatt megnyír mindenkit.

Akkor egy 8 órás shiftben 16 embert vág meg.

20 nap alatt ez 320 ember.

Mennyibe kerül egy fodrásznál manapság a hajvágás?

Férfi 5 ezer? Női 8 ezer?

Átlagban 6500 Ft


320*6500 = 2 millió 80 ezer bruttó.

De kizártnak tartom, hogy kezdő fodrászként havi 320 ügyfele van és mindenkivel 30 perc alatt végez, így elég erősen kamu szagú.

ma 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van fodrász ismerősöm, tudom, hogy ez kamu. Leadózva 1 millió... ahaaa... Kicsit átvert az ismerősöd.
ma 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdő fodrásznak nincs egyből havi több száz ügyfele. Én lehetetlennek tartom, hogy egy fodrász suliból kijött ember nyit egy fodrászatot valahol akkor rögtön mindenki megrohamozza hajvágás miatt.
ma 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez az úgynevezett "álmodik a nyomor" elmeállapot. Minden fodrász meg burkoló szoftverfejlesztőnek képzeli magát, csak a valóság épp nem ez.
ma 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A valóságban dolgozol mondjuk 4 napot 10 órában, mínusz kajaszünet, lemondott vendég, kutyafüle. Legyen 5 1 órás vendég meg 4 fél órás, férfi fodrásznál valami ilyesmire jön ki. Havi mondjuk 18 nap, napi olyan 55k bevétel. Ez körülbelül 1 millió, mínusz olyan 200-300k székpénz, anyagköltség, KATA, marad olyan 600k, feltéve, hogy majdnem azonnal van olyan 150-200 fixnek mondható vendéged.
ma 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2-es, azért a fodrászat nem csak hajvágásból áll. Egy dauer, hajfestés, melír tuti, hogy nincs meg fél óra alatt. Nem tudom, hogy a fővárosban milyen árak vannak, nálunk 8500 egy hajvágás, festéssel együtt, ott ülök 1,5 órát. Jó, persze közben amíg várunk a festékre, beültet mást a székbe, de kizártnak tartom, hogy folyamatosan ennyi kuncsaftja lenne. Mondja is, hogy délelőtt szinte senki nincs, dolgoznak az emberek.

Amúgy én itt a gyakorin olvasom ezt, hogy a fodrászok ennyire jól keresnek, az unokatesóm meg pl. azt mondta, hogy tisztán kb. a minimálbér marad neki. Úgyhogy ő inkább elment alkalmazottnak. Egy szalonban biztos több az ember, jobban bejáratták már a pacientúrát.

ma 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

#7, talán végig kéne olvasnod :) vagy a szövegértés nem megy?

Szemléltettem, hogy mennyire nem életszerű az, ami a kérdésben szerepel, de látom nehéz felfogni, gondolom nem festett szőke vagy.

ma 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem neked sem megy a szövegértés, nem ellenedre írtam, hanem kiegészítettem.
ma 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!