Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vidéken fog valamit változni...

Vidéken fog valamit változni ez a botrányos bérszínvonal?

Figyelt kérdés

Úgy látom,hogy mérnöki diplomával még csak-csak lehet valamit keresni, de gazdasági, jogival kb olyan 300 meg 350 ezer forint kb.

Bizony, még az olyan agyonmagasztalt helyen is, mint Győr.


Nekem gazd.men bscm van és pénzügy msc.Tehát, nem egy truváj, elég sok embernek van itt ilyen végzettsége.Mégis 700 felett van a nettóm és nem vagyok vezető, a pozícióm nem két mondatos és nincs 10 év tapasztalatom.



Hogy élnek meg az emberek pl Győrben?

Én jártam ott többször,szép hely,de a szolgáltatás árak (pl étterem) budapesti szinten vagy az felett van.

Az ingatlanoknál, ami normális lakás és van benne klíma, meg parkoló hozzá, normál környéken van, az minimum 200e havonta.

350 ezerből fizetik a 200 ezres lakást?


ma 14:04
 1/3 anonim válasza:
én jól keresek egy 3000 fős faluban is
ma 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk nem bufeszakot vegeznek, hanem proginfot? 💁‍♂️
ma 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fog változni, valoszinű mégnagyobb külömbsé lesz. Nem véletlenül nő hatalmas mértékben a városok lakossága a világon mindrnhól. A Tendencia megváltozásának esélye kb nulla. Rengeteg dolog egyszerüen hatékonyabb nagy méretben.
ma 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!