Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik a vélemények Starbucks...

Mik a vélemények Starbucks üzletvezetői pozícióról? Mennyire ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már 3 éve egy nagy globálisan ismert áruházban vagyok csoportvezető (voltam vevőszolgálaton és eladásban is). Volt hogy 10, de volt, hogy 20 emberért is feleltem már, fejelsztéseket szerveztem nekik, beosztást és erőforrást terveztem. Továbbá átépítéseket terveztem és vezettem az adott osztályokon. De úgy érzem, hogy talán eljött az idő, hogy váltsak. Egy csöppet elfáradtam a mókuskerékben... Van gazdasági felsőfokú végzettségem is, mint gazdaságinformatikus.


Érdeklődénk, hogy ilyen előképzettséggel, tudással mekkora esélyem lenne a pozícióra (tudom, meg kell próbálni, aztán majd eldől, de nem akarom magam lábon lőni)? Illetve aki volt már ilyen pozícióan, mint Starbuck üzletvezető, attól kérdem, hogy mik a tapasztalatok? Mennyire nagy elvárások vannak? Milyen a work-life balance vezetőként? A fizetés mennyire reális az elvárásokhoz képest?


Válaszotokat is előre nagyon köszönöm!



szept. 17. 14:20
A kérdező szavazást indított:
Igen, ajánlom
Nem, nem ajánlom
8 szavazat
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!