Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kérjek fizetésemelést mielőtt...

XXNeonSmashXx kérdése:

Kérjek fizetésemelést mielőtt munkahelyet váltok vagy csak simán mondjak fel?

Figyelt kérdés

Kaptam egy ajánlatot az interjún ahol igazából ugyanannyi lenne a nettóm viszont van cafateria meg jobb a fejlődési lehetőség is.

Szeretem a jelenlegi állásomat is de nézelődök, hátha van jobb. Mekkora fizetés-emelésnél maradnátok hűségesek a céghez?



szept. 17. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minimum a cafeteria összege, de inkább 20% plusz.
szept. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
30% alatt nem váltunk az a szabály.
szept. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Ugyanannyiért biztos nem váltanék, pláne, ha a mostani helyet szereted.

Engem egyszer marasztaltak volna 70%-os emeléssel, de mivel duplaannyit kaptam az új helyen, nem fogadtam el és léptem.

szept. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor kérek itt fizetésemelést. Ha nem adják meg akkor is maradok közben nézelődök.
szept. 17. 12:35
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindez attól függ, hogy milyen emelés után dolgoznál szívesen jelenlegi munkahelyeden? 10, 20, esetleg 50%?


Avagy fejlődési lehetőség miatt már mindenképpen váltani akarsz, csak megerősítésre vágysz, hogy nem csinálsz nagy hülyeséget?


Miért mentél interjúra? Reális elvárás, hogy mindazt megkapod jelenlegi munkahelyeden?

szept. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!