Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkahelyek vannak,...

Milyen munkahelyek vannak, ahol saját ruhákban mész, nincs munkaruha, de csinosan lehet felöltözni?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, de szinte minden órám online lesz. Én meg nem szeretek otthon ülni. Szeretek csinosan kijárni, szeretem ha van valami teendőm, ezért olyan munkát jó lenne találni, ahová bejárhatok és ki is csinosíthatom magam.

Én egyszerűbb titkárnői, asszisztensi munkákra gondoltam, mivel még csak érettségim van.

Tudtok hasonlókat?


szept. 13. 07:22
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

#19 csak férjet kell szerezni valahogy!😬🤣


Viccet félretéve, nem a közönség a lényeg, hanem összevásároltam egy csomó csinos ruhàt, és ki akarom őket hordani. Meg amúgy is eléggé pörgős, kimozdulós vagyok, jó lenne egy munkahely, de nem minden áron, csak olyat, amit szeretnék.

szept. 13. 21:35
 22/25 anonim ***** válasza:

Kobaltbánya

Vágóhíd

Sertéstelep

Konténerterminál

Csatornázási művek

Határőrség

Vaskohó

szept. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

#21


Szerintem hagyd a ribiskedést a munkahelyen.


Hamar csúnya vége lesz.


Ribiskedést hagyd meg szombat estékre a falu discoba, ha ez minden vágyad.

szept. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
#23 látom érted a viccet🥴
szept. 14. 07:53
 25/25 anonim ***** válasza:
27%

"Ó, pedig sokaktól hallom, hogy érettségivel irodában dolgoznak, de akkor lehet, hogy mindet “benyomták”.


Nálunk is dolgoznak sima érettségivel irodán. Senkit nem "nyomtak" ide be. Engem sem. Pályáztam, megnyertem.

Végre egy hely, ahol kiöltözhetek.

Én megteszem, - bár nem elvárás - és bizony érzékelem, hogy a kollégáimat is húzom magammal ilyen téren. Nem úgy öltöznek, mint egy trampli.

szept. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!