Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkahelyek vannak,...

Milyen munkahelyek vannak, ahol saját ruhákban mész, nincs munkaruha, de csinosan lehet felöltözni?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, de szinte minden órám online lesz. Én meg nem szeretek otthon ülni. Szeretek csinosan kijárni, szeretem ha van valami teendőm, ezért olyan munkát jó lenne találni, ahová bejárhatok és ki is csinosíthatom magam.

Én egyszerűbb titkárnői, asszisztensi munkákra gondoltam, mivel még csak érettségim van.

Tudtok hasonlókat?


szept. 13. 07:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%

Az összes back office az ssc-kben. Hivatalosan sok helyen elvárás a business casual, de azért a legtöbb helyen van annyi önkritikája a managemenetnek hogy a valóságban nem várja el.

Nők amúgy is azt vesznek fel amit akarnak.

szept. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Bármelyik ssc, nem elvárás de nyugodtan kioltozhetsz
szept. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem pesti vagyok, itt nincs is nagyon ssc, de jó lenne. :D
szept. 13. 09:42
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ügyiratkezelő vagyok, mindenféle - nálam fiatalosabb - mintás pólóval és színes ingekkel is járok. Az összes stílusomat használom.
szept. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
57%

Nem akarlak elkeseríteni, de az ilyen ügyintézős/asszisztensi munkák 90%-ára diplomásokat vesznek fel, vagy ismerősöket, akkor talán elég az érettségi.


Egy ilyen munkára 300+ ember jelentkezik, tapasztalattal, végzettséggel.

szept. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
40%
Első szó a posztban, hogy egyetemista..
szept. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
58%
Ha szereted az embereket , és szeretsz bejárni, felöltözni, csinosnak lenni, akkor mindenképpen javasolnám hogy költözz Budapestre, mind anyagilag, mind munkakörülményeket tekintve, sokkal jobban jársz.
szept. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
44%
Decembertől a kormányablakok.
szept. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Az egyetemista nem diplomás.
szept. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%

Ez inkább a multiknál van.

Bérszámfejtő vagyok, 4.munkahelyemen.


Most pl melegítő és sport pulcsiban.

Elötte könyvelő irodában dolgoztam, ott is a farmer/póló volt a nyerő.

Elötte egy építőipari cég irodáján. Ott is a nadrág/póló.

Első munkahelyem egy multi pénzügy osztálya volt. Na ott tudtak kiöltözni aztán rendesen.

szept. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!