Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkával gazdagodhatnék...

Milyen munkával gazdagodhatnék meg, csinálhatnék pénzt?

Figyelt kérdés
Szóval az a lényeg, hogy először szeretnék valami munkát, amiből tudok pénzt csinálni, és aztán azt csinálni amit szeretnék. Eléggé tanulóképes vagyok, és nyitott mindenfélére. Egyelőre humán beállítottságú vagyok, meg kreatív, jó előadó, írói képességekkel, de gondolkoztam terapeután, pszichológuson, gyerekekkel való foglalkozáson is (bár inkább tinikkel, mint kicsikkel.) Elég változatos az érdeklődési köröm, meg gondolkodtam, hogy később alapítanék iskolát is.

szept. 9. 15:34
1 2
 11/11 Senior Séf ***** válasza:
17%

"Szóval az a lényeg, hogy először szeretnék valami munkát, amiből tudok pénzt csinálni, és aztán azt csinálni amit szeretnék."

Én meg szeretnék ötperces űrsétát tenni.

szept. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!