Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkával gazdagodhatnék...

Milyen munkával gazdagodhatnék meg, csinálhatnék pénzt?

Figyelt kérdés
Szóval az a lényeg, hogy először szeretnék valami munkát, amiből tudok pénzt csinálni, és aztán azt csinálni amit szeretnék. Eléggé tanulóképes vagyok, és nyitott mindenfélére. Egyelőre humán beállítottságú vagyok, meg kreatív, jó előadó, írói képességekkel, de gondolkoztam terapeután, pszichológuson, gyerekekkel való foglalkozáson is (bár inkább tinikkel, mint kicsikkel.) Elég változatos az érdeklődési köröm, meg gondolkodtam, hogy később alapítanék iskolát is.

szept. 9. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%

Itt Magyarországon szerintem nem lehetséges munkával meggazdagodni mérnöki vagy programozói diploma nélkül. Esetleg valamilyen más jól fizető egyetemi végzettség kell.


De külföldön mondjuk Hollandiában ezek nélkül is menne.

szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

Építőipari vállalkozás + kapcsolat közpénz felett diszponáló nersevikkel = betonozhatsz/aszfaltozhatsz milliárdokért négyzetméterenként.


Így gazdagodik Magyarországon a ‘cliens’ réteg.

szept. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%

Magyarországon becsületes munkából még nem gazdagodott meg senki!

Ezért baromság a munka-alapú társadalom.

szept. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Pontosítsd, vagy számszerűsítsd hogy mekkora vagyonnál gondolnád te magad gazdagnak?


Valakinek már 50 milliós vagyon gazdagnak számít, másnak meg a milliárd feletti vagyonnál kezdődik a gazdagság.

szept. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Kemény, kitartó munkával, de azokkal a alibi/büfé szakokkal amit te felsoroltál max vegetálni fogsz.
szept. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

"munkával meggazdagodni mérnöki vagy programozói diploma nélkül"


Az informatikusok közül is csak azok keresnek igazán jól akiket nem csak átrugaldtak a vizsgákon és a képzés közben nagyon szorgalmasak voltak azaz:


Több éves it diákmunka/gyakornoki tapasztalattal végeznek.


Összehoztak az egyetem alatt bármi kézzel foghatót mint pl komolyabb hobbi projekt vagy referenciamunka.


Ha nagyon tehetséges a hallgató akkor még versenyeredmény felmutatása is játszik.

szept. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Pontosítsd, vagy számszerűsítsd hogy mekkora vagyonnál gondolnád te magad gazdagnak? - Nem feltétlen szeretnék számszerűsíteni. Nem olyan gazdagságra gondoltam, csak be szeretném biztosítani magam.
szept. 9. 19:37
 9/11 anonim ***** válasza:
27%

Ha ha valaki tervet akar készíteni, akkor számszerűsíteni kell.


Ha nem tudod vagy nem akarod számszerűsíteni, akkor az nem terv, hanem csak álom. Nem fog megvalósulni.


Felejtős.

szept. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Minden munkáért fizetnek, azért munka. Te meggazdagodni nagyvalósgínűséggel egyikkel sem fogsz.
szept. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!