Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriában miért nincsenek...

Ausztriában miért nincsenek állások szállással?

Figyelt kérdés

szept. 7. 18:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Akik ilyen ellenségesek a kérdezővel szemben azok miért nyalják ennyire az osztrák segget?
szept. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
78%

#11 lehet igazságtalan voltam, ebben az esetben elnézést. Ennek az az előzménye, hogy 2-3 facebook csoport tagja voltam, ami (azt hittem legalábbis) Ausztriában való letelepedésről és munkáról szól. Azt hittem hasznos gyakorlati információkat olvashatok ezekről, ezzel szemben minden második poszt arról szólt, hogy németül nem beszélünk, magyarul is alig, de a kicsymmel meg a kutyánkkal ki akarunk menni dolgozni, legyen szállás is meg intézzen mindent is a szállásadó, mert mi a kis magyar burkunkban akarunk maradni, németül nem fogunk tanulni, olyan munkahely legyen ahol sok a magyar és amúgy is mennyi a munkanélküli segély?

A többi meg kb az, hogy hogyan lehet okosba megoldani, hogy osztrák rendszámot kelljen rakni a kocsira, szóval kicsit kiégtem a témakörben.

szept. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!