Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék bekerülni egy...

Hogyan tudnék bekerülni egy multihoz HR területre, ha van gazdasági diplomám, de nincs multinál szerzett tapasztalatom?

Figyelt kérdés

Egy kis magyar cégnél dolgozom HR Generalista jellegű pozícióban (toborzási fókusszal) már több éve.


Szeretnék munkahelyet váltani mert itt semmilyen előrelépési lehetőség nincs és a fizetés se valami jó.


A problémám az lenne, hogy nekem úgy tűnik, hogy minden multihoz elvárják hogy ismerd azokat a rendszereket, metódusokat amiket ők használnak. Mi a kis cégnél teljesen más rendszereket használunk és máshogy vegezzük a feladatokat is, szóval ilyen szempontból nincs teljesen releváns tapasztalatom.


Már több interjún résztvettem de mindig első, második kör után elutasítottak az miatt hogy nincs releváns tapasztalatom. HR Generalista és Recruiter pozíciókat pályáztam, ezen kívül gazdasági diplomám van és B2-C1 aktív angol nyelvtudásom.



szept. 3. 22:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!