Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Housekeeping supervisor...

Housekeeping supervisor mennyire számít jó munkának? Elfogadnátok az állást?

Figyelt kérdés

Igaz itt van a mihez képest úgy általánosságban.


Jelentkeztem egy 5*-os Bp-i szállodában voltam próbanapon is, úgy elment volna. Angol középfokot kért amit úgy gondoltam meg van,de azért nem egy C2-es szint így volt amikor nem tudtam angolul válaszolni az igazgatónak, mert nem jutottak eszembe a szavak. Aztán meg is kérdezték most akkor mi van, mert azt mondtam tudok angolul. Erre mondtam, hogy eddig én is úgy gondoltam de mivel Olaszországban dolgoztam nyílván azt a nyelvet erősítettem és megkopott az angolom.


Zavar is sok minden itt. Elvárja, hogy én perfektül beszéljem az angolt Magyaroroszágon magyarként és nem a vendégek miatt hanem a szír, srí lankai, filippín szobalányok/ fiúk végett

Nettó 350-400 eft/ hó tettel a bérigényt azt mondták ez a kb reális.


Elég sok szoba volt amiben rohadt sok hiányosság votl. Full vízkőves a zuhanyzó stb. Azért 5*-os szállodában szerintem ez nem megengedhető. A szobalány után nekem kellett rohangálni ceruza, notesz, papucs stb mert a kocsiján nem volt " ő azért nem tette be mert nincs" ilyen meg nincs... Akkor töltse fel a kocsit és tegye be. Én is szobáztam anno nálunk ez így volt. És nem supervisorn kezdte el kipucolni a zuhanykabint hanem s szépen visszament az adott szobalány.


Kicsit nekem katyvasz, bár lehet fel sem vesznek már nem tudom akarok-e ide menni.



szept. 2. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ilyen hozzáállással egész biztos, hogy nem téged fognak választani. Eleve fogalmad sincs, hogy mit csinál egy housekeeping supervisor, irányítanod kell tudnod a teamet, ellenőrizned és kijavítanod a hibákat, akár újratakarítani, megoldásokat javasolni akár a vízkőre stb. Az meg azért messze van a felsőfokú nyelvtudástól, hogy kérdésekre tudj válaszolni, meg nyilván a feletteseddel, a vendégekkel is kell tudnod kommunikálnod, nem csak a szobalányokkal. Az angol az idegenforgalomban alap, ha ennyire magyarkodni meg arcoskodni akarsz, akkor keress más munkakört, bár kétlem, hogy ezt a stílust bárhol jó néven vennék.
szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy egyáltalán nem tudok angolul hanem már megkoptak a szavak. Igenis tudom mi az amit kell csinálni, mert már bocsi de ha te hibázol azt a főnököd javítja ki? Nem hinném. Ebben semmi arcoskodás nincsen, csak megkéne tudni csinálni az embereknek a dolgukat ennyi. Én is ne aggódj kaptam lebaszást keményem ha nem úgy volt egy szoba ahogy kellett még amikor kezdtem teszem hozzá jogosan.
szept. 2. 16:12
 3/3 A kérdező kommentje:

A hibákat kell kijavítani ezt jól írod, nem kompletten az egész szobát kitakarótani a másik után ami a DOLGA lett volna! Magyarkodni? Tessék? :D Magyarországon magyar emberként dolgozok :D mi ebben a magyarkodás? Ausztriában szerinted majd a munkáltató tanul meg magyarul vagy fordítva?


Ezért kicsit fordítva ülsz azon a bizonyos lovon! Te is ilyen superhero munkás vagy vagy mi? :D betojok.


Majd szobalánykodik is , mert nem tudják kitakarítani a szobákat egy 5*os hotelben :D hagyjuk már egymást kösz... Azért amikor nincs kipucolva a wc meg látszik hogy hozzá sem nyúlt a zuhanykabinhoz azért az nem hiba javítás...meg vízkő megoldás... Bocs de közöd nincs szerintem a hotel munkákhoz.

szept. 2. 16:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!