Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Profession.hu oldal tényleg...

Profession.hu oldal tényleg megbízhatatlan?

Figyelt kérdés
Sokaktól hallottam, hogy nem jeleznek vissza, ha ezen az oldalon keresztül adok be jelentkezést. Mi a véleményetek?
aug. 23. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Igen, egyre rosszabb a helyzet.
aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

Én találtam állást ezen az oldalon.

Nekem jól működött.

aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Az nem a profession hibája ha nem jeleznek vissza. Ha egy állásra jelentkeznek 200-300-an, akkor abból kb. az első 15-20 jelentkezővel foglalkoznak, a többi anélkül megy a levesbe hogy egyáltalán ránéztek volna az önéletrajzukra.
aug. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem jeleznek vissza, az nem a Profession hibája, de azt meg kell hagyni, hogy egy LinkedIn-en jobb melókat lehet találni.
aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi időben 20+ állásra jelentkeztem, nem csak Profession.hu-n, hanem több oldalon is, sőt, volt ahol kifejezetten a cég honlapján, egy kezemen meg tudom számolni, hogy mennyi helyről jeleztek vissza. Amúgy meg lehet próbálni, persze, szóval szerintem nem fölösleges, de az mindig mindenhol benne van a pakliban, hogy nem jeleznek vissza.
aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Szomorú, hogy itt tartunk, hogy volnának jelentkezők, de még csak vissza sem jeleznek.
aug. 23. 21:37
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
#6 ez már 10 éve is így volt... És nem csak a Profession oldalán.
aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Visszajeleznek, csak nem neked.
aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell ezen fennakadni, az is egy visszajelzés ha nincs visszajelzés.
aug. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%

Én azért nem használom a Profession weboldalát, mert sokszor hamis infókat adnak meg az adott munkával kapcsolatban.

Sokszor volt rá példa, hogy magán az állásinterjún derültek ki, olyan dolgok amik nem voltak leírva az elvárások között, vagy éppen a fizetések nem egyeztek. Pl... a Profession weboldalán kivolt írva, hogy 500 ezer bruttó, az állásinterjún már csak 400 ezret mondtak.

Jelenleg ha munkahelyet kellene váltanom, akkor inkább az ismeretségi körömre hagyatkozom.

aug. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!