Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetem mellett szeretnék...

Egyetem mellett szeretnék 4-6órában dolgozni. Ki mit ajánl?

Figyelt kérdés

Több napot vállalnék 4 órában. Diákszövetkezetnél alig van erre lehetőség. Budapesten folytatnám a tanulmányaim.

Gyorséttermekbe nem szívesen mennék, de ha nincs más...



aug. 21. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Milyen egyetemi szakon fogsz tanulni? Ahhoz kapcsolódó munkát keress, ez a lehető legjobb neked, pénzt is keresel és nem releváns munkatapasztalat nélkül fogsz kiesni az egyetemről. Mondjuk ha még csak most kezdesz, akkor nem valószínű, hogy túl sok lehetőséged lesz gyakornokként.
aug. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Diakszovetkezetet keress mert rajtuk keresztul leszel csak teljesen ado es jarulekmentes.


Es a helyedben meggondolnam a kevesebb nap 8orat.

aug. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
roszlany/of
aug. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
91%

Nálunk szoktak lenni diákok, de Szigetszentmiklóson vagyunk, bár hevvel jól megközelíthető.

Ha érdekel, írj, és megpróbálok segíteni.

aug. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Harmadik félévemet kezdem gépész szakon, csak egy éles valtással. Azért gondoltam 4 órára, mert 1 nap szokott üres lenni, és inkább dolgozok 4x4 órát + 8 óra így kijönne. 17-21ig dolgozni pl tudnék. Lehet, marad a napi 8.

Diákszövetkezetnél vagyok jelenleg, de nem sok munka van, ami ilyen típusú, plusz aminél most vagyok az kb vissza se jelezz ha jelentkezek..

Köszönöm a válaszokat!

aug. 21. 18:53
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jelentkezz tobb diakszovetkezethez. Nem csak egy van.


Es az teny hogy jobban szeretik a teljes munkaidos diakokat kevesebb napra mint a 4x4orasokat.

aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Gépészként ne szórakozz már harmadévesként ilyen-olyan diákszövetkezetekkel meg mekikkel. Szépen nézzed meg a nagyobb cégek karrier oldalait, hogy hol vannak részmunkaidős gyakornoki melók. Csak vannak szaktársaid, akik dolgoznak, ők biztos tudnak mondani valamit.
aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

A harmadik félévét kezdi és nem harmadéves.

A gyakornoki melók olyanok, hogy a jobb helyek, vagy amik egyáltalán vannak, azokat sokszor elfoglalják a csókosok, a valakik valakijei, de ha nincs ismerőse, akkor ez nehéz lesz.

A többiekkel haverkodás jó kiindulópont, később is a kapcsolatok lesznek a siker kulcsai. Valaki biztos, hogy fog tudni jó lehetőséget mondani, vagy be tud majd téged ajánlani valahova.

Ha egyelőre semmi más nincs, akkor vállalkoznék, elkezdenék adni-venni, sokan csinálják. Vagy személyesen érdeklődnék a környékem gyorséttermeiben, pizzériáiban, ahol a pénz lehet, hogy nem a legjobb, de a kaja meg van oldva.

aug. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

Amikor diák voltam, egyenesen cégekhez jelentkeztem gyakornoki pozícióra, ők pedig később megoldották a dolgot a diákszövetkezettel.


Neked is ezt javaslom, mert nem fognak kapkodni utánad, muszáj interjúkra járni, ha releváns szakmai tapasztalatot szeretnél.


Mindezt hogyan? Egyetemek kapcsolatban állnak cégekkel, így első körben oktatóid kérdezném. Ha nem jársz sikerrel, akkor a cégek karrier oldalát javaslom, nagyobb cégeknél van alapból "gyakornok" fül. Ezen felül magad is böngészhetsz és írj szimpatikus cégeknek, hogy mi az ami érdekel és van e náluk gyakornoki pozi. Nekem kb 30-ból 5 visszajelzés érkezett és fel is vették, úgyhogy hajrá, kezdd el a felnőtt életét!

aug. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!