Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzba beírjam így a...

Önéletrajzba beírjam így a nyelvtudást?

Figyelt kérdés
Irodai asszisztens pozícióra pályáznék egy közeli cégnél, az álláshirdetésben az elvárásoknál nincs ott hogy kell az angol (az van odaírva, hogy nem kell nyelvtudás) de az előnyöknél viszont szerepel, hogy az előny ha tudsz. Nos, leérettségiztem angolból, egy erős kettes lett jó sok évvel ezelőtt, azóta se igazán használtam. Így beírjam, hogy alap szinten tudok, vagy inkább ne? Az érettségi feltétel a munkához, abból is leszűrhetik végülis hogy valamilyen nyelvből megvan az érettségim. Viszont tényleg gyenge lett és nem használom már. Beleírjam vagy anélkül is lehet esély, hogy behívnak ?

aug. 20. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Ne írd bele.
aug. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Csak akkor írd bele ha használható nyelvtudásod van.
aug. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 krwkco ***** válasza:
65%
Ha beleírod, akkor a felvételnél feltehetően pár szót megpróbálnak veled angolul beszélni. Ha ez nem menne, akkor nem mondhatod, hogy tudsz angolul.
aug. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Baluba ***** válasza:
78%
Ha nem tudsz pár értelmes mondatot mondani (és nem arra gondolok, hogy My name is x, I'm y years old), akkor ne írd bele.
aug. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy előttem írták, ha megmukkanni sem tudsz, akkor ne írd bele.
aug. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Mindenféleképpen.
aug. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!