Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi 700e/fő (4 tagú család)...

Marcika1558 kérdése:

Havi 700e/fő (4 tagú család) meg lehet élni ma Magyarországon? (Nem borsod vagy szabolcs)

Figyelt kérdés
aug. 18. 07:21
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
68%
Ez kamukérdés.
aug. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
89%
2,8 millióból? Ennyiből még Németországban is megél egy 4 tagú család, nemhogy itt!
aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem is nagyon fellengzősen, de meg. Mi havi 1 millió/főnyi pénzből élünk ketten, ez sem túl fényűző, de élhető.
aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim válasza:
7%

5 Havi 700-ból, olyan összegű hitel mellett amit írtál,több gyerekkel, te nem utazgatsz..még a Balatonra se. Mert ugye a hitel mellett van egy rezsi is, a gyerekek ktg-e és sorolhatnám.. Nem hiszem hogy sok helyre-de még egyre sem-eljutnál. Amit te írsz-valósan, ahhoz minimum 1,5-1,8-as jövedelemnek kell lenni.


Természetesen ahol ennél jóval kevesebből élnek, ott ez álom kategória, és azt hiszik, hogy hűha ők biztos dúskálnak. Havi 2-300 ezres hiteltörlesztő mellett-az kb. életveszély. Ha nincs 3 mFt vésztartalékod, amihez nem nyúlsz hozzá. Életveszély.

aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:
16-os mielőtt valamihez hozzászólsz olvasd el a kérdést és értelmezd! Köszi!
aug. 18. 14:00
 16/49 anonim válasza:
16%
2 Ne nézd hülyének az embereket. Én ammondó vagyok.
aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
Kit néztem hülyének? Ezt magyarázd el kérlek!
aug. 18. 14:22
 18/49 anonim ***** válasza:

5: Ezekből le lehet építeni, tehát meg LEHET oldani.



10: Szerintem igen, vagy nagyon pü. analfabéta.

aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha magánsuliba akarod majd járatni a jövőbeli gyerekeidet, meg Svájcban síelgeni, akkor előtte kellene gondoskodni a megfelelő jövedelemhez ehhez az életszínvonalhoz.
aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
Most tervezgetjük a hazaköltözést norvégiából, és a költségkeretünk ennyi lesz, ezért kérdezem. Olyanok válaszát várnám akik ilyen jövedelemmel rendelkeznek, hogy meglehet belőle élni normális körülnények között?
aug. 18. 19:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!