Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van ilyen kevés építőipa...

Miért van ilyen kevés építőipari, fodrász, autószerelő vállakozó?

Figyelt kérdés
Agyon keresik magukat és alig vannak.
aug. 10. 12:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
#9: Mióta van AI annyi változott, hogy sokkal hamarabb kész vagyok a feladataimmal, így minden nap több órát filmezek, videójátékozok, gitározok, motorozok. K#rva nagy szopás, valóban... :) :) :) :) :)
aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
19%

Ti tényleg ennyire sötétek vagytok. Itt a bizonyíték, hogy a diploma bem jár együtt az értelemmel.


#10 Leírtam. Heves megye.


#11 Tényleg nem esik le? Gondolkozz egy kicsit...

Épp ez a "baj". Minek alkalmazzob majd egy cég egy adott feladatra 5 programozót, ha az Al segítségével 2 is meg tudja majd csinálni, ugyanolyan minőségben és ugyanannyi idő alatt? Tömeges leépítések lesznek megint. Tavaly a gazdasági helyzet miatt, lassan pedig az Al miatt.

aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%
Heves megye melyik részén van presztizse a szakiknak? Én gyöngyösi vagyok, itt mindenki ugyanúgy koszos kétkezi munkásnak tartja őket, mint máshol :D
aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
74%

Építőipari vállalkozásokból van bőven. Autószerelő műhelyhez sok pénzt kell befektetni, ezért sincs sok.

Fodrászból is van sok vállalkozó de sokan csinálják másodállásban is csak ők nem hírdetnek mert nem számlaképesek.

aug. 16. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

#13 Eger

Gondolom a szerencsétlen diplomások gondolják annak. Irigyek, mert sokkal jobb lehetőségeik vannak és jobban is keresnek. Ilyen az ember.


#14 És ez a sok építőipari vállakozó, fodrász itt van velünk?

aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!