Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem hívnak vissza ahova...

Miért nem hívnak vissza ahova jelentkeztem? (autószerelő márkaszerviz)

Figyelt kérdés

Valahova már 4 hete jelentkeztem. És egyszerűen semmi válasz. Mindenhol azt mondják, hogy a kiválasztási folyamat hosszú idő, mit csinálnak ilyenkor?


Oké, hogy budapesti nagy márkaszervizek, de akkor is hiány szakma. Nekem van 1 év márkaszervizes tapasztalatom és 1 év maszekszervizes, 22 fiatal vagyok, van olyan cég ahova 3 perc a bejutásom kocsival, ja és a legjobb/legnevesebb suliba végeztem el a szakmát...


Lesz ebből bármi is, vagy hívogassam őket, vagy mit csináljak? A hirdetett pozíciók még mindig fent vannak az oldalukon...



júl. 29. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha a harmincadik jelentkezésedre sem érkezik válasz sehonnan, akkor kezdhetsz aggódni...
júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szabadságon vannak / várnak olyan jelöltre aki kevesebbet kér / nem voltál szimpatikus / bármi más.
júl. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyár van, simán lehet szabadság, ahogy írták. Ill. lehet, hogy az összes jelentkezővel beszélnek, akár több kör is lesz.

És igen, lehet, hogy már rég felvettek valakit, csak szarnak szólni.


Ilyenkor tök korrekt dolog, ha te is tovább keresel munkát, ahogy ők is tovább keresnek alkalmazottat, aztán vagy találsz, vagy nem. Ha máshova felvesznek és később mégis jelentkeznek, hogy felvennének, és netán máshol is, akkor meg te választhatsz.

aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3x beszeltem a hr-s csajjal telefonon 4 hét alatt

Eloszor felhivtam h mizu mondta h majd valaszolnak

Aztan felhivtam akkor azt mondta h a jovoheten megprobalja elintezni

Harmadszorra o hivott h amugy egyik telephelyukre se keresnek most embert de majd ha lesz uresedes akkor szol..


Ez mi?

aug. 7. 23:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Röviden az, hogy keress tovább munkát, és ne várj tovább rájuk. A többi nem rád tartozik.
aug. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felvettek mást, és nincs most szükség több emberre.
aug. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amikor -anno- munkanélküli lettem én is megfordultam sok helyen.

Kb. az első 20-25 jelentkezésemet "könyveltem" otthon (ügyintéző neve dátum, ígéret stb.) aztán letettem róla.

Soha sehonnan nem jött visszajelzés.

aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Találtam másik helyet ahova felvesznek, csak amelyikeket nagyon szeretnék mert az a márka amire specializalódnék meg jó helyen van oda nem
aug. 8. 23:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!