Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha màr van àllásom 8 órás de...

Ha màr van àllásom 8 órás de gondolkodom hogy jelentkeznék 4 óràs melóra pl tesco, spar lehetséges?

Figyelt kérdés

Ha lehetséges pl adóbevallàsnàl ezt nekem kellene külön feltüntetni vagy a nav erről is ugyan úgy elkészìti.


Ill milyen meló jöhet szóba pl árufeltöltő? Vagy teljesen rutintalanul targoncàs meló? Kasszàzàs kizàrva. Ki mit ajànlana?

Nekem az is tökéletes lenne ha pl hétvégente kellene bemenni pl ha helyettesìteni kell szóval nem folymatos meló ha nem akàr napi fizetéssel gondolom ez is bejelentett. Nem igazàn vagyok otthon ebben de a jelenlegi fizum arra nagyon kevés hogy félre is tegyek gondolkodjam a jogsin ha jogsi akkor jó lenne autó is jó lenne egy kicsi de sajàt hàz amit újìtgatnék. Jó lenne megcsinàltatni a fogam. És közben jó lenne ha nem kéne a kajàn spórolni az az mindig csak szendvicset enni melóba na jó túlzàs van amikor viszek vagy veszek kajàt. De ez úgy higy félre tegyek nem lehetséges ìgy sem voltam még nyaralni nem jàrok szórakozni, alig van valami jó cuccom ruha. Legutóbb vettem egy jó inget nadràg hozzà egy cipő plusz ha ciki ha nem 3000 ft os karóra de jól néz ki szóval hogy legyen elegànsabb ruhàm is ha olyan helyre kellene menni. Nem is ez a lényeg de el kell kezdenem gondolkodni valami plusz melóban. Az is el gondolkodtatott hogy veszek egy jobb làncfűrészt és maszek de autó nélkül full rutintalanul és inteovertàltként elég nehéz lenne idegeneknek ajànlani a szolgàlataim. Vagy egy jobb fényképező bele tanulni hobbinaknis jó és esetleg fotózàsokat vàllalni.


aug. 6. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez így elképzelés szintjén jó, de nehéz összeegyeztetni a kettőt illetve az ilyen munkákra többen is jelentkeznek jóval. Én kb. 3 évig kerestem másodállást, úgy hogy full home office-ban voltam, főleg távmunkában végezhető munkákat kerestem. De végül idén úgy határoztam, hogy munkahelyet váltok. Egy főállású munka, ami jobban fizet mint a jelenlegi munkám.

Ha bejelentenek, akkor ugyanúgy szerepelni fognak az adatok az adóbevallásban. Több munkáltató esetén külön soron is látszódik az egyik oldalon. Így könnyen ellenőrizhető a dolog.

Nagyon függ attól, hogy milyen a főállás beosztása, hogy mivel lehetne még kiegészíteni illetve gondolom azért Bp-n jóval több a lehetőség. Vidéken nyilván szűkül a lehetőség. Számít hogy vannak-e kapcsolatok vagy ismerettség, aki be tud ajánlani valahová.

aug. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ,igen gondoltam hogy nem lesz egyszerű és ha sikerülne is ismeretség nélkül minden nélkül akkor is nagyon megterhelő azért.

Viszont máshogy nem lehetséges.

aug. 6. 18:58

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!