Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ekkor is igényelhető a munkané...

Ekkor is igényelhető a munkanélküli segély?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én az elmúlt egy évben dolgoztam (tehát van több mint 365 ledolgozott napom), ám idén felvettem egyetemre, nappali képzésre, ezért kénytelen leszek felmondani. Azt szeretném kérdezni, hogy ilyenkor is igénybe tudom venni a munka nélküli segélyt? Vagy az egyetem kizáró ok lehet? Értelmes, segítőkész válaszokat várok!

júl. 28. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy.
júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor egyetem mellett is kaphatom a segélyt? :) ez remek, köszönöm :)
júl. 28. 21:36
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem kaphatod
júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Remélem olyan szakra mész, amihez szövegértés nem annyira kell.
júl. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem jár
júl. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Ha hallgato vagy, akkor nem kaphatod.


Ha meg az elott mondasz fel, hogy beiratkoznal az egyetemre, akkor kaphatod addig amig be nem iratkozol (vagy amig le nem telik az allaskeresesi jaradekra valo jogosultsagod, amelyik hamarabb bekovetkezik).

júl. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
De ha van munkád, mi a pékért nappalira jelentkeztél és nem levelezőre?
júl. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Majd az egyetem után ha állást keresel, igényelheted. Már ha a Fidesz el nem törli addig az álláskeresési járadékot, mert eddig nagyon jól lecsökkentették 12 hónapról 9-re, majd háromra. Ennyiért már kár adminisztrációt fenntartani.
júl. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!