Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kb 1,5 év webfejlesztői...

Kb 1,5 év webfejlesztői tapasztalattal mi számít jó bérnek?

Figyelt kérdés

Van kb 10 hónap főállású tapasztalatom és ha az egyetem alatti diákmunkáimat összeadnám és leosztanám 160 órával akkor kb 5 hónapot kapnék.


Tehát van kb 1 év 3 hónap tapasztalaton Java backend poziban.


Szerintem teljesen oké most a keresetem, de kíváncsi vagyok, hogy ennyi tapasztalattal szerintetek mi egy átlagos vagy akár jó fizetés?

Tudom sok salary guide van, de ott tipikusan 0-3 év tapasztalatot írnak juniornak, de én már technikailag medior vagyok. (Bár tudom ez nem sokat jelent, mert a medior szint cégenként változik)


Viszont a keresetem mediornak alacsony, de juniornak úgy hogy az években mért tartomány felét sem érem el szerintem jó. Ezért is vagyok kíváncsi, hogy szerintetek ennyi években mért tapasztalattal mi a reális fizetés?



júl. 28. 18:53
A kérdező szavazást indított:
Br 650 - 800
Br 800 - 900
Br 900 - 1 millió
Br 1 millió - 1.1 millió
22 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Jó fizetésnek ennyi tapasztalattal kb br 1M+ számít, br 900-950k mondható átlagosnak
júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Ki szavazott a 650-800-ra? :D
júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Ha külföldre dolgozol be remoteban akkor reális az az 1 millió+, de itthon, hazai vállalkozásnál ha ennyi tapasztalattal 900at kapsz bruttóban már örülhetsz.
júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Hát én abból indulok ki hogy 2-3 éve 750k volt az átlagos kezdőbér BPn.


Évek sajnos a karriered elején számítanak és sokan nem fognak medior kategóriába rakni akkor sem ha megvan hozzá a tudásod.

Ettől függetlenül szerintem 900 körüli összeget ki lehet csikarni a cégekből

júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
800-zal kezdtem idén februárban sima "gyűjtőmultinál" 6 hét szakmai gyakorlat után, 1+ év tapasztalattal simán reális a 900-1 millió bruttó.
júl. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Amúgy érdekes hogy a válaszok le lettek szavazva, úgy hogy kb mindegyik hasonló bért adott meg a válaszokban és senki se indokolta meg hogy miért nem reális amiket leírtak mások.


Hozzáteszem hogy országrész és cégtípus függőek a bérek. Plusz sok függ attól is hogy hogy emelnek az adott cégek.

Egyik ismerősöm 3 éve programozó volt mikor én full kezdőként 30% al többet kerestem és ez nem egyedi eset. Én most váltok munkahelyet és az új hely 40%-al többet fizet mint a régi, azaz azt a bért kb 3 év emelésénél érném kb el ha maradnék.

júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%

webfejlesztőkből Dunát lehet rekeszteni, ez soha sem volt jól fizető terület, kivéve ha vállalkozóként csinálod számlázással, de akkor neked kell keresni a megrendelőket. Ez tipikusan olyan terület amivel bedolgozhat nyugatra jópénzért.


+ez még 1 év tapasztalat sincs, gyakorlatilag pálya kezdőnek számít. Sőt a tény, hogy egy évet se tudott egy cégnél maradni inkább redflag...

júl. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


A fizetésem a br 900 - 1 millió sávba tartozik, közelebb a felső határhoz.

Ez egy pozitív visszacsatolás volt, hogy realisztikus a fizetésem, nem kiemelkedő, de 1,5 év tapasztalattal nem panaszkodhatom.


7# Diákmunkában volt váltásom, az szerintem nem red flag. Most első főállásomban vagyok és továbbra is tervezek itt maradni. Csak kíváncsi voltam mennyire realisztikus a mostani fizetésem.

júl. 29. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!