Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lenne egy kérdésem arról hogy...

Lenne egy kérdésem arról hogy ez mennyire lenne korrekt illetve van e jogom hozzá? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy cég,1hónapja dolgozom náluk napi bejelentéssel,viszont sajnos rájöttem hogy nem az én műfajom ez az egész(kereskedelem).

Van e jogom “felmondani” náluk,vagyis elmondani hogy àtgondoltam a dolgokat és mégsem szeretnék itt dolgozni. Sajnos az augusztusi beosztás már megvan,és velem is számolnak,így nem tudom ez mennyire lenne korrekt illetve jogilag helyes.

Viszont van már egy új munkahelyi lehetőség ahol kezdenék augusztus második hetétől.

Tanácstalan vagyok,nem tudom mi tévő legyek,nagyon megköszönöm a segítségeteket.



júl. 26. 20:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sok kérdés lesz még erről, mielőtt felmondasz...?
júl. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!