Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Boncmesterek, kórboncnokok!...

Boncmesterek, kórboncnokok! Milyen szag van a munkahelyeteken? Büdös? Vagy kellemetlen? Vagy semmi különös, mert hűtve vannak? Mivel megy a takarítás, fertőtlenítés, tisztítás, szagtalanítás?

Figyelt kérdés

júl. 25. 05:22
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ hány napos a hulla, és honnan szedték ki. 🤷
júl. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Voltam gyakorlaton patológián. Szerintem konkrétan elviselhetetlen, semmihez sem hasonlítható szag. Nyilván az évek során kevésbé érzékeny az ember orra az ilyesmire, de mi diákként illatosított zsebkendőt tartottunk az orrunk elé, így volt elviselhető.
júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17%

"Mivel megy a takarítás, fertőtlenítés, tisztítás, szagtalanítás?"


Minek azt? Aki ilyen helyen akar dolgozni pont azt a részét élvezi hogy büdös van meg hullákat boncolhat mint például én, ettől kap el a turbó!

júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hány hullát tervezel otthon rejtee

getni kedves Kérdezö?

aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!