Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen vállalkozást lehet...

Milyen vállalkozást lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Milyen vállalkozást lehet csinálni amivel meglehet profiként havonta keresni másfél millió forintot?

Mondom a kiadásokat: Albérlet 300 ezer Ft. Rwzsivel közös költséggel együtt

Autó fenntartási költségei 150-200 ezer Ft.

Élelmiszer árak 300 ezer Ft egy hónapban.

Egyéb dolgok tisztító szerek akármi 100 ezer Ft

Ez így összesen: 300+200+300+100 = 900 ezer Ft

És akkor még felrerakni 500-600 ezret hogy később legyen egy saját lakás. 1 millió 500 ezer.

Milyen vállalkozással érhető el ennyi?

Mert alkalmazottként nem lehet ennyit keresni.

Illetve lehet a légi forgalmi irányítóknak, de oda bekerülni meg nagy IQ kell hozzá.

Barátnőm nincs, hitelt nem akarok, egyedül vagyok.


júl. 24. 15:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

16os vagyok. Akkor gondolom ez troll kérdés. Neked önálló panel is hatalmas lépés lenne, az meg nem 300ezer.


Először is próbálj meg csak 500k-t összeszedni valahogy. Addig is folytasd az otthoni éltedet.. Majd meglátod, hogy összejön-e vagy sem.


Na és onnan 3x-os szorzó ;)

júl. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Neked, sehogy.


Nem vagy tisztában az árakkal, nem tudsz bánni a pénzzel, egy vállalkozást se tudnál elvezetni. Ha itt kell kérdezned, hogy mit csinálj. lásd a fenti levezetést.

júl. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
43%
Én zenész vagyok, a saját cégemen keresztül számlázok, havi tiszta profitom átlagosan 3 és 4,5 millió között mozog (magasabb összeg nyilván szezonban)
júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Olyannal aminél havonta megfordul kb 8-10 millió ft od.


Van ennyid a cégalapítási / fenttartási / alkalmazotti béreken és a saját fizetéseden felül?

júl. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!