Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék külföldön dolgozni?

Hogyan tudnék külföldön dolgozni?

Figyelt kérdés
Szerencsére van egy kis spórolt pénzem így 21/F létemre szeretnék valami új helyen dolgozni és élni.A hely egyenlőre mindegy csak hogy hogyan kellene elkezdenem?Nem feltétlen azért mennék ki hogy meg akarjak gazdagodni vagy bármi ilyesmi csak szeretnék egy új helyen élni és ötletem sincsen hogyan kell ezt elkezdeni.Elég jó angol nyelvtudással rendelkezem de sajnos meg nincsen róla papírom.Hogyha ez számít valamit a szakmám az burkoló és abban is dolgozom most is.Amiért külföld az az lenne mert ide haza nem köt semmi,imádom a hegyeket és a természetet és vágyom az új környezetre.Ezért Svájc vagy Kanada nagyon tetszene de ez persze egyenlőre csak egy leány állom

júl. 23. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Keményen.


Arrafelé csak azt fogadják el.

júl. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1/1 azt nekem szerencsére az élet megtanította napi 10 órákat dolgozom kint Kőműves oldalon is és nem jelent gondot…Úgy érzem a munka részéről nem lenne gondom szerencsére jól is alkalmazkodom az emberekhez
júl. 23. 20:41
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
mennyi az a kis pénz? én Írországba vagyok ide a sok is kevés :D
júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3/3 1 millió magyar forint lenne a pici tőkém,tudom hogy nem sok de talán egy két hónapig elég lenne ahhoz hogy megálljam a helyem.Mióta vagy kint és mit dolgozol ha?Persze ha szabad kérdeznem
júl. 23. 23:08
 5/11 A kérdező kommentje:
3/3 meg még annyi hogy,hogyan sikerült kijutni?
júl. 23. 23:09
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

hát Írországba ne gyere mert itt a lakbér ennyi csak 1 hónapra, majdnem 2 éve, IT-ban

de még a szoba is necces 850-900 eur-val, nehéz ügy

júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
A nyelvtudásról sehol sem kérnek papírt, kivéve, ha nyelvvizsgához kötött a munkakör, pl tolmács. Angollal Svájc elég felejtős szakmunkásként, Svédország már reálisabb. Közvetítőknél érdemes érdeklődnöd, Manpower, Adecco, Otto stb nézz fel a honlapjaikra. Ha van értékelhető szakmád, szinte mindenhol adnak valami relokációs támogatást, fizetik az oda repjegyet, egy évig van ingyenes vagy jelképes összegért lakható szállás.
júl. 24. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utánna olvastam és Svédország az nagyon jó lehet egyébként.
júl. 24. 06:40
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Kanadába vizum kell, es a burkolo tudtommal nem kritikal skill hogy megkapdd rá. Plusz ott sem fenekig tejfol az élet, ugyanolyan lakás krízisűk van mint Írországban.

Mas válaszoló vagyok, de Írországba repulovel sikerült kijutni.

Egy milla meg kb hetes nyaralasra is kevés, nemhogy 2 honapot lakni valahol.

júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
a demo hetünk nekünk is kb 1 millio volt Dublinba mikor néztük hogy jó lesz e itt nekünk egyébként
júl. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!