Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nemrég végeztem középiskolában...

Nemrég végeztem középiskolában számítógépes adatrögzítősként tapasztalattal viszont még pályakezdő vagyok nehezen találok állást mit tegyek?

Figyelt kérdés
júl. 22. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Tanulj valami hasznosat, mert ez nem az.
júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Ezzel a "végzettséggel" max árufeltöltőnek vagy építkezésen segédmunkásnak tudsz elmenni.
júl. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez csak olyan, mint nekem régen a Gépíró és Szövegszerkesztő. Irodai munkához kevés volt, árufeltöltéshez pedig már sok és nem vettek fel sehová. Ez csak akkor lesz jó, ha valamit még tanulsz hozzá. Nekem sajnos sok időm elment amiatt, hogy anyum a jó 80-as évek miatt dolgozni akart küldeni azzal a szutyokkal és ráfázott. Ti ne járjatok így! Főleg a mai egyre rosszabb világban.
júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelők esti tagozaton fogom letenni még az érettségit legalább valahol már el tudok majd helyezkedni később.

Szerintetek fontos lenne a angol vagyis a német nyelvtudás is a szak miatt de viszont szerintetek 2024-ben melyik szakmai szakok a legkiemeltebbek.

júl. 23. 14:48
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Ez az affinitásodtól és az érdeklődésedtől is függ. Hiába tanulsz X-nek, ha nem áll közel hozzád. :-)
júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!