Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire ,,gáz" másik megyében...

Mennyire ,,gáz" másik megyében munkát vállalnom egy egyházi szervezetnél, holott nem oda tartozom helyileg?

Figyelt kérdés
Szóval veszprém megyébe nincs lehetőségem az adott evangélikus egyháznál munkát vállalnom, mivel egyenlőre nincs lehetőségük felvenni, plusz főt alkalmazni. Viszont a szomszédos megyében szintén evangélikusoknál lenne lehetőségem... Ti elvállalnátok? Holott nem oda, hanem a veszprémihez tartozok, egyháztagilag?

júl. 17. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz.
júl. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Na mivan, Istennek már adószáma is van?
júl. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne volna tökmindegy, hogy hol dolgozol? Senki nem fog megharagudni, az Evangélikus amúgyis egy haladó egyház.
júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Húúú ne tudd meg, nagyon gáz, szerintem ki fognak nevetni és ki is fognak csúfolni miatta!
júl. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
kell a pénz vagy sem?
júl. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Beszarok, annyit írtam hogy gáz, erre törölve lett a válaszom :D

Na most törlöm magam az oldalról szerintem, ez már kritikán aluli ami itt megy.

júl. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!