Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen dolgozni a Magyar...

Milyen dolgozni a Magyar Államkincstárnál?

Figyelt kérdés
Mennyire terhelnek túl? A fizetés átlagos? A munkaidő hogy alakul?

júl. 11. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Takarítóként vagy osztályvezetőként?
júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,az lemaradt, admin/pénzügy leginkább. Nem csop vezetőként
júl. 11. 13:41
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon szar. Egy regi baratom dolgozott ott, a szart is kihajtottak beloluk, allando tulora, hetvegezes, a fizu persze egy nagy rakas kaka kozben. Szabadsagra se tudott elmenni nornalisan. Aztan valami torvenymodositas utan kitalaltak hogy nem kell annyi ember es egy tollvonassal az egesz csapatukat kiraktak. Keruld el messzire!
júl. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Nem konkrét válasz, de saját tapasztalat és sokat elmond szerintem a céges kultúráról:


Képzett, többdiplomás, oklevelekkel rendelkező közgazdász vagyok külföldi egyetemi és munkatapasztalattal, és anno jelentkeztem egy ennek megfelelő állásra, mivel azt azért le kell szögezni, hogy szakmailag nagyon komoly munka zajlik ott.


1-1.5 hónap után írt vissza egy HR-es, hogy köszöni a jelentkezést, nagyon tetszik a CV-m (nyilván, lol), de ahhoz hogy továbbmenjünk, muszáj lenne egy motivációs levelet is csatolnom a jelentkezéshez.

Annyira felhúztam magam, hogy hagytam a fenébe az egészet, mert ahol már a kiválasztás során ilyen rugalmatlan hülyeségeken megy a szívózás, csak rosszabb lehet a konkrét szervezeti kultúra.

júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Szomszédasszonyom dolgozott ott. Hajnalban ment, este jött haza. Volt, hogy hétvégén is dolgoztak (majd 1 évig), mert éppen másik rendszerre álltak át, ami nyilván szarabb lett, mint az előző.


Nyugdíj előtti években otthagyta, mert már nem bírta.


Ahogy mondani szokták -> PC-vel dolgoznak a közigazgatásban. Papírral és Ceruzával = PC

:)


És ez sajnos így is van...

júl. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!