Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudok olyan munkát...

Hogyan tudok olyan munkát találni, ahol nem én vagyok az ötezredik jelentkező, és egy emberi, jó légkörre számíthatok?

Figyelt kérdés

Jelenleg a 24.évemben vagyok. Egy cégnél dolgozom közel 4 éve, de a fizetésem 265ezer azóta is, raktárosként dolgozom.

Érettségivel, karosszéria lakatos szakmával (nem konyítok semmit hozzá), valamint egy Burkoló szakmával rendelkezem (munka mellett letettem).


A kérdésem arra irányul, hogy hogyan tudok lelépni, és keresni valami olyan munkát, ahol nem én vagyok az 5 ezredik jelentkező, és nem egy meghirdetett állás a Profession.hu-n?


Fontos számomra a baráti, kedves közeg, és hogy érezzem, hogy megbecsülnek. Személyesen adjak le önéletrajzot, vagy hogy bróbálkozzak?



júl. 10. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Ahol alacsony a belépési küszöd oda sokan fognak jelentkezni, neked meg nincs semmi különleges ritka szaktudásod, még is mit vársz? Majd nyitnak egy új munkapozíciót, amit dedikáltan csak neked tartanak fenn?
júl. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem sokkal vagyok idősebb nálad, de annyi ilyen életképtelen fiatal van mint te.


A nagy büdös semmire várják hogy velük aztán különlegesen bánjanak, símogassák a kis lelküket, dolgozni ne nagyon keljen, csak a telefonnal játszani munkaidőben, és ezért még fizessenek is jól.


Komolyan hol éltek ti?

júl. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Ahhoz valami képesítés kellene talán.
júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A munka mellett 2 évig csináltam estiben a Burkoló szakmát, és amikor érettségiztem, már közben is dolgoztam.

Voltam már 8 állásinterjúnk, sokszor több köröseken, ígérgettek de semmi.

júl. 10. 11:47
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Én munka mellett interjúztam le, másnap már hívtak hogy akkor érdekelne-e a munka mert szeretnének velem dolgozni. raktáros-targoncás munka. Ez volt az egyetlen hely ahova beadtam a jelentkezésem.
júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Legyen olyan végzettséged ahol a kereslet nagyobb mint a kínálat.
júl. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Burkolóként lehetnél egyéni vállalkozó, őket jól megfizetik. De gondolom az iskolában nem szedtél fel használható tudást, előbb el kéne menni egy szaki mellé segédmunkásnak. Hát, az meg nem kellemes, de a pályakezdőknek általában nehéz. A hosszú távú lehetőségeket kell nézni, ha most van aki eltart.
júl. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Legyél a szakmád felső top 1%-ban és akkor kb nem kell versengened.


Bár burkolóként senkivel nem kellene versengened ha vállalkoznál.

júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét szakmaddal jól lehet keresni és meg is becsülnek, ha jó vagy benne.


Szóval, ez a kulcs.

Legyél profi. És akkor jön a jó fizetés, a simogatás....

júl. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!