Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit jelent az Unixnál az a...

Mit jelent az Unixnál az a pozíció, hogy "IT központi szakértő"?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Láttam egy állást az Unixnál "IT központi szakértő" pozícióba. Az IT sok területén dolgoztam már de ilyennel még nem találkoztam. Mit csinál egy beosztott ebben a pozícióban pontosabban? Ez is valami jól megfogalmazott kifejezés, hogy valaki mindent is csinál IT-n belül?😀

júl. 10. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom volt egy leírás a hirdetéshez. Abban nézném meg hogy mihez kell érteni, és hogy az alapján mire lehet számítani.
júl. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Volt igen de abból számomra sajnos nem derült ki pontosan.

Ilyen tipikus dolgok vannak, hogy IT problémák kezelése.. Na most milyen szinten? Kell-e kapcsolatot tartani az Onsite userekkel? Stb...😀

júl. 10. 10:03
 3/5 A kérdező kommentje:
A kérdés inkább arra irányult aki esetleg dolgozott konkrétan ilyen poziban vagy van rálátása erre.
júl. 10. 10:04
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
¯\_(ツ)_/¯
júl. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Azt jelenti, hogy te leszel a mindenes, ha gond van te fogod megcsinálni.
júl. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!