Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik japánul tudnak, japánszak...

Akik japánul tudnak, japánszakot végeztek, ti hol helyezkedtetek el?

Figyelt kérdés
Japános munkakörben vagy máshol?

júl. 9. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Sok japan ceg van nalunk es joparan kikoltoznek japanba
júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Az ismerősöm, aki japánszakot végzett, a Magyar Toyo Seat kft.-nél dolgozik. Gyakran utazik Japánba is munkaügyben.
júl. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
meki/kfc/vurger
júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, egyetértek veled is, tapasztalatból mondod vagy csak tippelsz? :D
júl. 9. 19:43
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
Az efféle büfészakokat tudod nem véletlen hívják büfészaknak. Munkaerőpiacon 0 értékük van, szal a többségük nem a szakmában fog dolgozni.
júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen, ezt tudom. Többségük.

Bár szívesen hallok kivételeket, így várom a további válaszokat. :)

júl. 9. 20:02
 7/13 anonim válasza:
100%
Nekem a volt japánszakos baráti körből egy sem japános területen helyezkedett el, de ez inkább a saját céltalanságuk miatt volt mintsem a lehetőségek hiánya miatt. Én a magam részéről kutató szeretnék lenni, doktoriig elmegyek. De egyébként tényleg van jópár japán cég itthon, és igen értékes az a japán tudás ha rendesen elsajátítod és nem csak animét akarsz nézni.
júl. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Japán szakos ismerősöm koreai specializációt végzett, diploma után rögtön ment Samsung gyárba koreai tolmácsnak, évek óta ott dolgozik már
júl. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Én anno japán szakon tanultam, 70-en indultunk a szakon, kb 10 ember végezte el, és ebből tudomásom szerint csak ketten végzünk japán nyelvvel kapcsolatos munkát (mellesleg mindketten Japánban).
júl. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
18%
マクドナルド
júl. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2