Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gépészmérnök fizetés bruttó...

Gépészmérnök fizetés bruttó 350.000Ft?

Figyelt kérdés
Mennyi egy pályakezdő gépészmérnök fizetése? (nem Budapest). Én meglepődtem amikor bruttó 350.000-ret ajánlottak. Ez szinte a szakképzett minimálbér. Ezt nagyon alacsonynak találom. Ti mennyit kérnétek? Mennyit tartotok reálisnak? Én bruttó 500.000-re azért gondoltam.

júl. 8. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
De értesz hozzá? Voltál valami olyan helyen szakmai gyakorlaton, ahol beleláttál a munkába?
júl. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Az még egy pályakezdő technikusnak is kevés, nem hogy mérnöknek. Kerüld el azt a helyet messziről. Az 500ezer bruttó akár reális igény is lehet, de az is kb. az alja.
júl. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyetem alatt nyáron voltam szakmai gyakorlaton gyártástechnológia területen, műhelyrajzok készítésén.
júl. 8. 22:50
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

350 még nettóban is elég kevés. Még betanított, szakképzetlen CNC forgácsoló gépkezelōk is keresnek 3-400 bruttókat, vagy akár még többet is ha váltott műszakban dolgoznak.

Gépbeállítót, technológust nem is lehet találni br. 6-800 alatt, főleg Budapesten meg nyugat Mo.-n.

Diplomás gépészmérnökként semmilyen munkát nem vállalnék el, ami nem fizet legalább br 600-at, inkább elmennék ételfutárkodni vagy ilyesmi, amíg nem találok megfelelőt.

júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Ez nekem is meglepő. Már a garantált bérminimum is 326 ezer forint. A 350 ezer vidéken is szerintem inkább kezdő gépész technikus vagy műszaki menedzser fizetés. Inkább 450-500 ezer a reális. Vagy ott a többit borítékban adják? -kis cégeknél ilyen is van

Ha ilyen keveset ajánlanak, nem is igazán akarnak felvenni. Valószínűleg most éppen nincs is szükségük a plusz munkaerőre.

Az sem mindegy milyen szakirányon végeztél, mennyire kapcsolódik a munkakörhöz, értesz hozzá vagy szinte mindent ott kellene megtanulnod. Ha gyártástechnológia szakirányon volták, annak nyerőnek kellene lenni szerintem.

júl. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Pizzafutar netto 450 most videken, ehhez viszonyits.

Bohocot keresnek nagy esellyel.

júl. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sav Ben angol nyelvtudással a kezdőként bruttó 600 az vesszük fel ez nevetségesen alacsony ajánlat. Melyik cég adta?
júl. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
2014-ben kaptam ennyit ügyfélszolgálatosként, ez mi az isten?
júl. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmi, ennyit 2018 ban kaptam tapadztalat nélkül.
júl. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!