Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Írnátok olyan álláslehetőséget...

Írnátok olyan álláslehetőséget, amivel jól lehet keresni, fejlődni?

Figyelt kérdés
Rengeteg állást találtam, viszont a legtöbb jutalékos, vagy nagyon alacsonyan fizet. Beszélek angolul felsőfokon és mellette németül és spanyolul b2 szinten, emellett jól tudok kommunikálni. Call centernél is csak jutalékos munkát találtam, tehát csak jutalék volt ott.

júl. 8. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
A jutalékos munkában lehet a legjobban fejlődni. Főleg ha nem húznak felső határt.
júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Viszont nekem az a furcsa,hogy ilyenből kb. 20 helyre hívtak, hogy felvennének/volt interjú és tetszenék nekik, de magasabban fizető munkáknál már kevesebb ilyen volt, és azok nem annyira tetszettek.
júl. 8. 18:18
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Már ne sértődj meg, de persze, hogy felvesznek. Nekik semmibe nem kerül, be sem jelentenek, fizetni csak akkor kell, ha hozol pénzt, és akkor is te számlázol nekik. Voltaképp mindegy is, hogy mit tudsz, milyen ember vagy, semmit nem kockáztatnak.

SSC-kben próbálkozz, szoktak keresni spanyolost, abból azért nem lehet Dunát rekeszteni.

júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
it contractor
júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Expat ügyintéző, customer service representative, irodavezető, recepciós (multi cégnél).
júl. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyi nyelven beszélsz, miért nem mész bele a turisztikába?


Én a helyedben simán lennék szállásközvetítő és "nyaralnék" egész évbe!

júl. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És mihez értesz?
júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Turizmus, szállodák, éttermek, főleg turisták által gyakran látogatott helyeken, reptér, stb.
júl. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!