Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit választanátok, több...

Mit választanátok, több fizetés vagy több szabadidő?

Figyelt kérdés

Időt vagy pénzt választanátok?

Két munkahelyre hívtak be, az egyiknél picit többet kell dolgozni, bejárós, kb 40 perc utazással, de elég jól fizet.

A másik home office, rugalmas időbeosztás (több kérésem is lehet, heti kb 30 óra munkanap), de kevesebbet fizet.

Nettóban az első 650k a másik 400.

32 éves vagyok, egyedülálló.


júl. 5. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

A 30 orasat es mellette tudsz meg valamit bizniszelni.

Mikor 40 oras voltam mar nem volt erom agyalni uj dolgokon, csak jottem-mentem a munkaba, mint egy zombi.

Most 25 oras vagyok es mellette tudok meg plus jovedelemforrasokat csinalni. 34/F

júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%
Én jelenleg napi 1 órát dolgozom Home Officeból és havi nettó 1 millió felett keresek vele. És utálom, hogy unatkozom egész nap...
júl. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Ja, tippmix, mi?!
júl. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát ez fantasztikus… de mihez kezdjek vele? Vagy csak én nem értem a választ a kérdéshez
júl. 5. 16:26
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Azért ez elég nagy különbség pénzben, még arányosítva is. Igazából neked kell tudnod hogy melyik a fontosabb, túl sok minden befolyásolja. Személy szerint a 30 órát választanám, mert a párom jól keres és többet és az, hogy nem vagyok 9-9,5 órát távol otthonról (ő is HO-s).
júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ, mit csinálsz az extra idővel. Ha hasznosan töltöd el, akkor van értelme. Ha a kanapén ülve, akkor szerintem kevésbé.
júl. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Tök élethelyzet/munkahelyfüggő. 40 perc bejárás nem vészes, de fizetik? Ha a fizudból megy a benzin, már lehet nem is annyira nagy az az elsőre nagy különbség. A home office is nagy érték, főleg, ha rugalmas a munkaidő, én pl. család mellett ezt nehezen engedném el pusztán a több pénz miatt, de neked lehet kevésbé szempont, mert írtad, hogy egyedül vagy. Na meg oké, hogy ott csak 400 a fizu, de kevesebbet dolgozol... Szóval ezek az apró dolgok összeadva lehet azt eredményezik, hogy nem is olyan nagy a fizukülönbség. Szerintem fontos lehet az előrelépési lehetőség is, vagy hogy mennyit tudsz szakmailag fejlődni egyik vagy másik helyen.
júl. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Jómagam a szabadabb időt választottam anno.

Oka: vállalkozásomhoz prototípusok kivitelezéséhez idő kellett.


Idővel elinditottam, amint tartani tudtam az elvárt alap kezdetleges bevételt otthagytam a volt főállásom.

Nehéz volt a 2 együtt abban az időben, de megérte.


Attól is függ mi a terved a jövőre nézve, megy ugye milyen személyiség vagy.


Pl nem szeretek kapkodni, szeretem, ha több idő áll rendelkezésemre.

júl. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi srácok! Igen, az utazásra nem gondoltam, sajnos nem térítik meg a költséget. Fejlődésben pedig a kevesebb fizetésű ajánlott lehetőségeket, a másik nem igazán. Jók ezek az érvek.
júl. 6. 00:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint párom mellett a 400-E is nagyon jó lenne és több szabadidőre lenne szükségem. Jócskán kevesebbet kapok heti 40-re.
júl. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!