Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg jobban lehet élni az...

Tényleg jobban lehet élni az Egyesült Királyságokba kulimunkából mint itthon?

Figyelt kérdés

Az illető haza jött külföldről, gondolom honvágyból, de semmi komoly végzettsége valószínűleg nincs, mert itthon is alulfizetett kulimunkát végzett, aztán konstatálta, hogy kb alig él meg abból amit itthon így megkeres, így inkább vissza ment az Egyesült Királyságokba.


UK-ba még kuliból is jobban meglehet élni, hogy inkább vissza megy valaki oda?


júl. 4. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A sok királyság közül, pontosan melyikre gondolsz?
júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mármint úgy értem, hogy a királyságokba bele.
júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, magasabb elet szinvonalon elnek mint itthon. De ugyanugy kiszolgaltatott, kilatastalan eletet elnek ott is a rosszul kereso emberek.
júl. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4x annyit keresel,cserébe 4x drágább minden. Nekem nem érné meg
júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BeefEater ***** válasza:

UK-ban élek. A "kuli munka" nem egy gazdasági fogalom, úgyhogy minimálbérnek tekintem.


Az ország bizonyos részein egy minimálbérből is sokkal jobban meg tudsz élni, mint Magyarországon. Ugyan ez mondjuk Londonban és egyéb, drága környékeken nem igaz. Ha ketten laktok egy olcsóbb részen, mind a ketten minimálbért kerestek, akkor még a lakásvásárlás is reális cél lehet előbb-utóbb. Vagy ha nem akartok lakást, akkor el lehet költeni a pénzt autóra/nyaralásra. Ettől függetlenül nem leszel gazdag, minimálbérből megélni sehol a világon nem jó.

júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

@BeefEater


Azért szerintem amit leírsz az mérföldekkel jobb mint Magyarországon hónapról hónapra nyomorogni alacsony fizuból, még ha ahogy írod "nem leszel gazdag" ebből.

júl. 5. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!