Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik az, hogy egy Németorsz...

Létezik az, hogy egy Németországi cég, először az itthoni, Magyarországi cégénél, ahol ugyanazokat a feladatokat kell ellátni, megcsinálni, azt mondja, hogy előbb itthon tudjunk le x időt és utána menjünk át, ez esetben Németországba?

Figyelt kérdés
Lényegében ugyanazzal foglalkozik, akkor meg mi értelme, nem ott, hanem itthon betanulni? Nyílván adódik ebből, hogy kevesebb pénzért ugyanazt a feladatot megcsinálja a dolgozó, de, ha ezt nem nézem, akkor nem értem ezt az egészet. Valakinek ötlete? Nekem kicsit sántít ez a dolog.

jún. 9. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű, ez egy szűrő az alkalmatlanok kiszűrésére.
jún. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Magyarországon nagyságrendekkel evesebbe kerülsz a cégnek, amíg betanulsz.

Van benne logika. Kint kötelesek a kinti minimálbért adni, ami jelenleg 12,41 / óra.

jún. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"kevesebb pénzért ugyanazt a feladatot megcsinálja a dolgozó, de, ha ezt nem nézem"

Pedig nézd, minden vállalkozásnál ez az egyik legfontosabb paraméter!

jún. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, simán.
jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor végülis a kérdésemben benne is van a válasz.. Kösz azért mindenkinek. Amúgy itthon 2500ft/óra, Németországban nettó 11euro/óra amit ezért a munkáért kínálnak. Csak érdekességként jegyeztem meg.
jún. 11. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!