Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezt nem illett volna megkérdez...

Ezt nem illett volna megkérdeznem?

Figyelt kérdés
Tegnap megkerestek egy álláslehetőséggel, amire jelentkeztem, és e-mailre ki is küldték aznap a meghívot. A hirdetésben megvolt adva, hogy mennyi a havi bruttó alapbér, amit keveslek, ezért most az előbb válasz e-mailben rákérdeztem, hogy az a bér a 6 órásra vagy a 8 órásra vonatkozik(mindkettőre keveslem a pénzt)

júl. 3. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván tudni kell mennyi órára jár az a bér.
júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ha kevesled a pénzt, valószínűleg úgysem akarsz itt dolgozni.

Velem volt olyan, hogy egy felvételi folyamat során (ők kerestek meg ráadásul a lehetőséggel, nem is én jelentkeztem hozzájuk) irreális mennyiségű próbamunkát kértek anélkül, hogy bármi részletet megadtak volna az állással kapcsolatban, pl. hogy mennyi a bér, mennyi a home office, rugalmas-e a munkaidő, stbstb. Tehát toljak le egy vagon feladatot úgy, hogy nem is tudom, nekem egyáltalán megfelel-e az ajánlat. Hát, egy válasz e-mailben én is rákérdeztem ezekre, teljesen megsértődtek, hogy nem vagyok látatlanban is elájulva a lehetőségtől, hogy bekerülhetek hozzájuk :D Megköszöntem és hagytam őket a francba.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha nem válaszolnak, vagy rosszul reagálnak, akkor se vesztesz semmit, mert valószínűleg nem akarsz itt dolgozni.

júl. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
júl. 3. 19:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!