Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lidl Területi vezető vélemények?

Lidl Területi vezető vélemények?

Figyelt kérdés
Valakinek van esetleg friss, releváns tapasztalata a címben említett poziról? Nagyon vonzó, de eddig kb csak rosszakat olvastam róla, pl. hogy akár hétvégén is menni kell, általában több mint 8 órát stb. Tudtok róla személyes véleményt írni? Igazából pályakezdő vagyok, és nagyon tetszik, hogy rengeteg betanítást kínálnak, viszont cserébe már idegeskedtem már eleget munkán 0 szabadidővel, ezt nem szeretném folytatni. Köszönöm!

tegnapelőtt 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

LIDL vel kapcsolatban nincs, de hasonló beosztásban ismerek valakit, aki nem arról híres, hogy rengeteg szabad ideje lenne. Azért a pénzért pedig többet kell általában tenni + a nagyobb felelősség vállalás.


Ha pálya kezdő vagy és ilyen téren szeretnél elhelykedni akkor valahol valamilyen ugródeszkára szükséged lesz tapasztalati szempont miatt.

tegnap 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

Felejtsd el!


Rövidpálya, sok stressz, ehhez képest kevés pénz, de ami a legfontosabb!


Nincs jövője!

tegnap 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mi a faxé keresnek folyamatosan embert milliós, bmws állásokra?
tegnap 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!