Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Árufeltöltő vagy ételfutár,...

Árufeltöltő vagy ételfutár, melyik a jobb munka?

Figyelt kérdés
Vagy valami más hasonló?

tegnapelőtt 14:11
1 2
 1/17 Potyondi Gergely válasza:
100%
Szerintem az árúfeltöltés jobb, mert általában védve vagy az időjárástól, és kissebb a baleset kockázata.
tegnapelőtt 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egy nagy baj van vele, a több műszak, korán kelés, stb.
tegnapelőtt 14:48
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Majd hozzászoksz, és utána a késői kelés lesz furcsa és szokatlan.
tegnapelőtt 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Árufeltöltőként keresel bejelentve 240-260ezret (ha valami szar kis családi abc akkor minimálbért) kajafutárként meg szürkefoglalkoztatásba megkereshetsz 500-600ezret is.
tegnapelőtt 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az árufeltöltés gyakorlatilag nobrainer és fedett helyen történik - ha olyan akkor csak szárazáru, ami a legjobb. Ha tudsz teljsen kikapcsolt aggyal dolgozni és relatív stresszmentes meló kell akkor az jobb.


Cserébe sokkal xarabbul fizet, mint a futár munka. Az viszont pörgős, haladós, a forgalomban részvétel mindig stresszes és kockázatos is. Na menni kell ha esik ha havazik ha 36 fok van...

tegnapelőtt 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

"relatív stresszmentes meló kell akkor az jobb."


Nagyon nem az, főleg akcióváltáskor mikor ha véletlen nincs még kint az akciós ár az akció napján vagy nem azt vitte a kassza, akkor az őrjöngő karen-ek meglincselni, leköpködni akarnak.

tegnapelőtt 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

6

Dolgoztál már árufeltöltőként? Gondolom nem.. Mi a tököm köze van az árufeltöltőnek ahhoz, hogy mit visz a kassza? Meg mit reklamál a Karen (a kasszásnak, hogy NEMANNYIÉ VÓT KINN!!!!)? Semennyi, nem is hall ezek felől.


Ha nem egy Lidl / Aldi kombóról beszélünk, ahol mindenki mindenes, hanem egy klasszik Auchan / Tesco, stb.. ahol az árufeltöltő árut tölt ott aztán pont lexarhatod a világot, maximum ha lassan pakolsz csesztet egy túlbuzgó csapatvezető. De inkább az sem, mert már ő is belefásult :D

tegnapelőtt 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ráhibáztál mert pont az egyik általad felsoroltakba dolgoztam.


A vevőt nem érdekli hogy te ki vagy mi vagy, ha valamin felhúzta magát, és te vagy az első akit meglát a bolti munkaruhában hozzád megy oda őrjöngeni. Nem én találtam ki, volt kollégámat konkrétan köpte le vásárló, mert az próbálta neki elmagyarázni, hogy az amúgy különböző méretű, de amúgy csomagolásra egyformának tűnő termékek közül a legnagyobbat nem a legolcsóbb árán fogja tudni elvinni.

tegnapelőtt 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Volt egy őrült bácsi aki konkrétan az egyik dolgozó mellett berontott az igazgatósági irodákhoz, hogy ő majd itt kijárja a saját igazát, és az első vezetőnek, akit még az irodájába ott talált elkezdte verni az asztalt.
tegnapelőtt 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Jaj olyan is volt, hogy akcióba a villanykörte kevesebbe került valami 30Ft-tal csak már lejárt az akció, de még az akciós ár volt kint és árellenőrzőn megnézték.


Aztán jött oda nekem pörölni a vén szar, "hogy hát mi az uram hogy két ára van a terméknek, megyek reklamálni, hiába veszi ki az árat, már lefotóztam van bizonyíték" hát mondom oké bátyus, költsd azt a 30Ft-ot a szeretteid temetésére.

tegnapelőtt 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!