Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon miért csak 13....

Magyarországon miért csak 13. havi fizetés van és miért nincs 14. havi fizetés mint az Osztrákoknál?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt 13. havi sincs.
tegnapelőtt 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Még soha sem kaptam 13. -at.

20 ezres ajándékutalványt is csak egyszer karácsonyi bónusz címén, általában 10 ezrest sem éri el.

tegnapelőtt 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1-es úgy vettem észre itt Esztergom környékén hogy a legtöbb cégnél van 13. havi fizetés
tegnapelőtt 14:28
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Pár cég aki ad jutalmat ami lehet nem is egész havi bér,viszont Ausztriában egész havi jár.
tegnapelőtt 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es nálunk is egész havi jár de a 13. havit úgy számolják a munkahelyemen mintha abban a hónapban végig nappalosba jártunk volna vagyis nem raknak hozzá éjszakás pótlékot meg szerintem hétvégi pótlékot sem
tegnapelőtt 14:39
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert Magyarország előre megy, nem hátra.



Üdv Ausztriából.

tegnapelőtt 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Még az a cég se ad 13. havit, aki amúgy úgy hirdeti az állást, hogy jár mellé.
tegnapelőtt 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Ebben az országban már annak is örülni kell, hogy rendesen bejelentenek és kifizetik a béredet, ami jár.
tegnap 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Unortodox, egyedi megoldásokat alkalmaz az ország. Mi a magunk módján vagyunk sikeresek.
tegnap 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hozzateszem, hogy sopron mellett lakok. Mernokkent nem keresek annyit mint azok akik érettségivel vagy anélkül a határ túloldalára átjárnak raktárba pakolni. Szakembereket meg már meg sem említem.
tegnap 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!