Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kevesebb bérajánlatot küldtek...

Kevesebb bérajánlatot küldtek ki e-mailben, mint amennyit interjún mondtak és mint amennyit az előttem lévő keresett. Miért?

Figyelt kérdés
50 ezer forinttal kevesebb bruttót tüntettek fel, de nem értem, miért. Nem maga az összeg zavar, hanem inkább az, hogy interjún mást mondtak. Elvileg azért is örültek nekem, mert van tapasztalatom a területen, könnyebb lesz velem dolgozni, de akkor mi lehet az oka?

jún. 27. 17:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy nem szabályos többet keresned mint a felettesed, főleg nem nettóban. Téged palinak néztek tesó.
júl. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 BeefEater ***** válasza:
100%

> Később én úgy hallottam, hogy az volt a probléma, hogy ő közvetlen felettesem, és ahogy számolgattak, az jött ki, hogy mivel 25 év alatti vagyok, többet keresnék nettóban, mint ő, ami nem szabályos (?).


Ez alapján hülyének néztek, te meg hagytad magad. Az ilyen munkáltatóktól túl sokat ne várj, tartsd nyitva a szemed, hátha találsz egy korrektebb céget.

júl. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!