Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hat év telekom diákmunka után...

Hat év telekom diákmunka után mennyi esély van főállásban átkerülni a Telekomhoz? (nem híváskezelés)

Figyelt kérdés

Amit tanulok azt inkább amolyan kitűzött célként csinálom ugyanakkor munka terén nem igazán tudnék jobbat a Telekomnál elképzelni. Anyagiak és a homeoffice miatt is azon túl, hogy azt szeretem csinálni.


Van amúgy egy ismerős, aki átkerült és olyan pénzt és juttatásokat kap homeoffice mellett, amit elképzelni sem lehet még diplomával sem egyikünk területén sem.


tegnapelőtt 00:15
 1/1 anonim ***** válasza:
31%

Én fél évet voltam a telekomban diákmunkán, diplomázást követően (programtervező informatikus) vettek át főállásba másfél éve, akkor kerestem mindennel együtt nettó 780 ezret, idén váltottam másik céghez ahol megadták a nettó 950 ezret.


Kíváncsi vagyok mi az a húdejó bér amit végzettség nélküli proliknak fizet a telekom és milyen pozícióra.

tegnapelőtt 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!