Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Amennyiben meglesz a CE...

Macskarap kérdése:

Amennyiben meglesz a CE kategóriás jogosítványom,mely cégek vesznek fel külföldön kezdő kamionsofőröket?

Figyelt kérdés
Jelenleg a C kategória már megvan,most kezdek majd el vele dologozni(a gki is megvan ugyebár) a C+E folyamatban van.Az lenne kérdésem,hogy angol nyelvtudással mely külföldi cégek keresnek kezdő kamionsofőröket? Itt leginkább Ausztria,Németország,Hollandia, Dánia ,Svédország érdekelne inkább. Válaszotokat előre is köszönöm.(csoportokban olvastam,hogy külföldön is vesznek már fel kezdőket)

jún. 18. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Hollandia meg Dánia, ott többre mész az angollal de német nyelvterületen sem lehetetlen.
jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is valahogy azokat találtam relevánsabbaknak,de cégeket esetleg nem tudsz? Vagy nem annyira vagy jártas ebben a témában?
jún. 18. 20:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!