Mennyi a nyugdíjad?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok vannak-e itt nyugdíjasok, és mennyi a nyugdíjuk. Nekem 450e.

jún. 8. 10:46
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy én jobban élek a Fidesz kormányzása alatt és a csládom is, mint mikor más volt hatalmon. Innentől telibeszarom ki mit gondol.:D
jún. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Igen, értem. Ilyen az emberek többsége, ezért tart itt Mo. ahol van.

A szolidaritás és empátia teljes hiánya. Csak érdekek vannak, az értékeket kiirtotta a hatalom következetes destruktív politikája.

Ha bajba kerülnél (amit senkinek nem kívánok), majd ne csodálkozz, hogy a kutya sem sog segíteni, átlépnek rajtad. Ez a Lázár féle "annyit érsz, amennyid van".

Oszt' jónapot!

jún. 10. 09:10
 23/31 anonim ***** válasza:
Ha bajba kerülnék lenne aki segítene.:) Igazából nem értem mi a problémád, mert egy kormánytól azt várja el a többség, hogy jól élhessen. Szolidaritás és empátia szerinted az, hogy olyan kormányra szavazok ami számomra meghozza a rosszabb életet. Értelek.:D
jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

[link]

Kicsit tágabbra kell nyitni a szemeket. Nem elég elhinni az ordas propaganda gépezet téziseit. Elhitetted, hogy rajtuk kívül nincs más, nincs jobb? Ezt akarod mondani? Belinkeltem az adatokat.

Más országokban magasabb az életszínvonal, többet érnek a bérek.

jún. 10. 14:19
 25/31 anonim ***** válasza:
Én nem azt tapasztalom, hogy rossz lenne az életszínvonal. Sokan ismerőseim közül idén is külföldre mennek nyaralni tengerpartokra. A boltok, gyorséttermek, plázák tele vannak. Teljes családok mennek a Mekibe ebédelni, vacsorázni. Az utak tele vannak zöld rendszámos autókkal. Nem annyira rossz a helyzet, mint azt sokan interneten mutatják. A magyar ember szeret sírni és másokkal foglalkozni mindig.
jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Igen, ilyen a tökéletes propaganda termék. Kiürítették e fejeket, telerakták a maszlagukkal. Régebben ezt hívták sikerpropagandának.

Még valami: Ha a jólét azt jelenti, hogy teljes család megy a mekibe, akkor gratula.

jún. 10. 15:26
 27/31 anonim ***** válasza:

Látom te ennél a propaganda dolognál eléggé leragadtál...


Igen a jólét egy része, hogy a családok Mekibe mennek, mivel nem valami olcsó ott a kaja, de gondolom ezt sem tudod.

jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

A propagandával kapcsolatosan csak azt akarom láttatni, hogy csakis ebben erősek. A gazdasági, fizetési, jóléti mutatókban a béka feneke és Románia alatt/mögött vagyunk már pár éve. Viszont ahogy Te is látod a dolgokat, nálunk Kánaán van. Egyáltalán nincs, az EU legvégén vagyunk, de beleültetik a fejekbe országunk és a vezér nagyságát.

Ami a mekit illeti az szemét kaja.

jún. 10. 21:08
 29/31 anonim ***** válasza:
Próbálod a statisztikák alapján megítélni a magyar életszínvonalat. Nos én a bőrömön tapasztaltam mi volt Orbán előtt és mi van most és határozottan állíthatom inkább ez, mint ami 2010 előtt volt.
jún. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Igen, én is tapasztaltam a bőrömön, hogy jobban élek mint 2010 előtt. Ez egy szubjektív érzés. Ha viszont objektíven akarod nézni a dolgokat, kénytelen vagy a számokra, statisztikára hagyatkozni. Jobban élünk, de mások is jobban élnek az EU-ban. Lehet, mi fejlődtünk x-ről 2x-re, míg mások 3x-re.

De van szubjektív tapasztalatom is. Vannak rokonaim Lengyelországban, ők láthatóan gyorsabban fejlődnek nálunk. Azok, akik irígykedve tekintettek Magyarországra 20-30 évvel ezelőtt, ma már csodálkozva kérdezik miért maradtunk le. Nézzünk ki az ablakon: Lassan az egész országban csak patchwork utak lesznek, folt hátán folt. Környékünkön gyakori a vízhiány, mert elmaradt a fejlesztés, gyakran vannak meghibásodások. stb.

jún. 11. 10:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!