Mennyi a nyugdíjad?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok vannak-e itt nyugdíjasok, és mennyi a nyugdíjuk. Nekem 450e.

jún. 8. 10:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
64%

Nekem még semennyi, anyámnak 580 körül

(Vezető gyógyszermérnök volt mielőtt valaki megvádol hogy kamu)

jún. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
30%

Akkor nektek megéri a fideszre szavazni.

Nekem sosem lesz nyugdíjam, a jelen állás szerint 65 évesen mehetnék nyugdíjba, ami azért ciki, mert örülök, ha az 50-et megérem.

jún. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
6%

Dehogy szavazok a Fideszre :D

A valaha volt legrosszabb párt!

jún. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nem a Fidesz adja a pénzt, de egyébként sem szavaznék, illetve soha nem is szavaztám rájuk. OV szerintem a rendszerváltás utáni legnagyobb kártevője Mo-nak.
jún. 8. 12:30
 5/31 anonim ***** válasza:
46%

A fidesz magánnyugdíj pénzeket elrabló bankokkal riogatott, majd lenyúlta azokat a megtakarításokat.

- A fidesz rezsidémonnal riogatott, majd bevezette a világpiaci ár hétszeresét jelentő versenypiaci árat.

- A fidesz migránsokkal riogatott, majd nekiállt maga megszervezni a gazdasági migránsok beimportálását.

- A fidesz a gyermekek veszélyeztetésével riogatott, majd kegyelmet adtak egy pedofiltámogatónak.

- A fidesz a szuverenitásunk elvesztésével riogatott, miközben elhallgatták, hogy az oroszok már az informatikai rendszerünkben vannak, így korrumpálódhatott az egész kormány, és akár zsarolhatóvá is válhatott, ami magyarázatot ad, hogy miért szolgálják olyan lelkesen az orosz érdekeket.

- A fidesz most háborúval riogat, uh gondold meg, hogy a fentiek alapján mi lesz a folytatás...

jún. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
#5 Nem erről szólt a kérdés, de teljesen igazad van. Ráadásul amit írsz, az csak a jéghegy csúcsa.
jún. 8. 15:46
 7/31 anonim ***** válasza:
12%
#5: Emlékszel még a Gyurcsány mit művelt mikor hatalmon volt Pcsfej??? Azt is részletezd kérlek!
jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
36%

Most nem Gyurcsányt kell leváltani. Vagy csak ez a 2 opció van, Gyurcsány és Orbán? Nincs harmadik, negyedik, ötödik párt?

Nyilván Gyurcsány is elqrta, nem kicsit, nagyon. Közel se annyira mint Viktátor, de ő se érdemel több esélyt. Ellenben más pártok egy esélyt megérdemelnek akik még nem mutatták meg hogy ők mit csinálnának. Bár ennél rosszabb nem nagyon lehet már.


De nem ez volt a kérdés, ne offtopicoljunk.

jún. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%
Nincs más mivel az ellenzék feje a Gyurcsány.
jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Elképesztő, hogy még mindig, ennyi év után is még megy a gyurcsányozás. A fiatalok többsége már nem is tudja mi volt a dolog lényege, de Gyurcsány. Ettól függetlenül tényleg eltakarodhatna már Gyurcsány a politikából, mert csak rontja az ellenzék megítélését. Nem igazán szeretem Magyar Pétert, de talán ez a belülről jövő "ellenzéki" szét tudja robbantani (?) a NER egy részét.
jún. 8. 20:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!