Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elhelyezkedési esélyek és...

Elhelyezkedési esélyek és fizetés szempontjából mennyire érdemes járműmérnöknek tanulni?

Figyelt kérdés

Kicsit túlkoros vagyok már az egyetemhez (26), nincs diplomám, eddig még soha nem is jártam egyetemre…


Most van félretett pénzem, igazából pár évig megélnek belőle akkoris ha egyáltalán nem dolgoznék.


A jövőben szeretnék szellemi munkát végezni, a fizikai melóból már elegem van…


Nem tudom, hogy harmincasként mennyire könnyen/nehezen lehetne majd elhelyezkedni, pályakezdőként ezen a területen…


UI: Tudom, hogy villamosmérnökin is van ilyen szakirány, de engem kifejezetten a járműmérnöki BSc érdekelne most!



jún. 7. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

“ Kicsit túlkoros vagyok már az egyetemhez (26)”


Én 27 évesen kezdtem el az egyetemet, és 34 éves koromra utolértem karrierben és fizetésben azokat, akik 18 évesen kezdték el. 🤗

jún. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1.


Ezt örömmel hallom és gratulálok!

jún. 7. 11:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok esélyed lenne, eléggé keresett szakma, de mindenképp próbálj mihamarabb egyetem mellett szakgyaki helyet találni, vagy egy olyan munkát vállalni, ahol a szakmai tapasztalatból is ragad rád.

26 nem túlkoros. Anyám első diplomáját 47 évesen kezdte, mára három diplomával van a szakmájában és elismerik. (Sajnos nem fizetésorientált, illetve az állami szektor végett elgéggé korlátolt a fizetése is, de nincs rossz bérezése.)

júl. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!