Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » KFC diákmunka tapasztalatok?...

KFC diákmunka tapasztalatok? mire számíthatok?

Figyelt kérdés
sziasztok! 17 éves vagyok és nemrég jelentkeztem a kfc-be diákmunkára. fel is hívtak másnap és volt egy kb 5-10 perces interjú szerűség, ami alapján behívtak szombatra személyes interjúra is. a kérdésem igazából az hogy hogyha felvesznek mire számíthatok? hova tesznek be először: kasszázni, csomagolni, vagy konyhára? mennyi idő a betanulás? hetente is kaphatok fizetést vagy csak havonta? illetve kfc-s diákmelós tapasztalatokat szívesen olvasnék, eléggé izgulok.

jún. 6. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Pörögni fogsz, mint ku4v@ a lavórban
jún. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
91%
Csirkékre
jún. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg valami egyszerűbb feladatra.

Sült krumplit zacskózd.

jún. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia


Engem is éppen ma hívtak fel az interjúval kapcsolatban, viszont nem mondták, hogy hova kell majd mennem, csak azt, hogy melyik kfc étteremből telefonálnak.


Neked hol volt az interjú? Az étteremben vagy valahol egy másik címen/épületben/irodában?


Bocsánat a hülye kérdésért!

A segítséged előre is Köszönöm!

júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!