Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nincs már felvétel a...

Miért nincs már felvétel a budaörsi Auchanba semmilyen pozícióba se?

Figyelt kérdés

Május végén tucatnyi pozícióba kerestek folyamatosan embereket a karrier.auchan.hu-n. Júniusra az összes budaörsi álláshirdetés lekerült az Auchan karrieroldaláról.


Miért van ez? Kétlem, hogy egyik napról a másikra megoldódott volna a hipermarketet súlytó munkaerőhiány.



jún. 2. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon a g*cikomoly álláshirdetés csoportba valaki egy fejvadász cég oldalát linkelte akik pont oda kerestek embereket.

Szóval lehet csak kiszervezték a munkaerő keresét külsős cégnek.

jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az imént néztem, hogy ma újra kikerült minden budaörsi álláshirdetés az Auchan karrieroldalára, valószínűleg a délelőtt folyamán. (Reggel még nem voltak kint.)


Ezek szerint valamiért 1-2 napig elérhetetlenek voltak ezek az álláshirdetések.

jún. 3. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Kb mert a kutya se marad meg ott szerintem aztán már a HR is feladta!


Te miért hajtod ennyire ezt a budaörsi osant?

Vagy 8 kérdés van már erről!


Nameg ha az osanba nem vesznek fel, akkor miért t nem az üzletsoron próbálkozol? Van ott vagy 50 üzlet még az Osanon belül!

Lehet jobban is járnál mint a hülye multival!

júl. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3: Vagy 8 kérdés van erről a budaörsi Auchanról? Melyek azok? Nem tudok róluk.


Én nem hajtom a budaörsi Auchant, nem tudom miről beszélsz. Csak rendszeresen oda járok vásárolni és épp munkát kerestem magamnak. S rácsodálkoztam, hogy míg korábban Facebookon is állandóan feldobta a hirdetésüket, június elején pedig a nullához konvergált a hirdetéseiek száma a karrieroldalukon.

júl. 12. 04:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!