Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek a mcdonalds-...

Tesoekhoevagod kérdése:

Mi a véleményetek a mcdonalds-ról? milyen ott dolgozni?

Figyelt kérdés

én 16 éves fiú vagyok oda tervezek menni most nyáron, soha nem dolgoztam még, jó páran ezeket mondták nekem a helyről.


ki csinálják az embert.

pörögni kell állandóan.

2 percre nem lehet meg állni.

kiabálnak az emberrel.

sok feladatot kell elvégezni.

nagyon gyorsan kell döntést hozni.

egyszerre több feladatot kell elvégezni.


én már ott tartok hogy az állás interjúról egyeztetek idő pontot.



máj. 30. 23:38
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia! Végül mi lett veled?

Én egy hónapja dolgozom Mekiben részmunkaidőben, másodállásban. Nekem tetszik. Pörgős, ha jól végzed a munkád nem fognak belédkötni.

Nálunk csak 1-2 ember akar főnökösködni, de hát ez mindenhol így van.

Változatos a brigád, engem a diákmelós kiscsajok készítenek ki, mert dobálóznak az uborkával és mindenre húzzák a szájukat, ha kérnek tőlük valamit, illetve X órán keresztül azt kell hallgatni, hogy utálják ezt a sz*rt.

Ha normálisak a kollegák, akkor elröppen a munkaidő.

jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szia #11 végül nem mentem el az állás interjúra, összes ismerősőm ellenezte és az interneten is csak azt láttam, hogy pokol.
jún. 15. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!